Overslaan naar inhoud

Aanleveren gegevens aangifte IB jaar 2025

Situatie in 2025

Beantwoord de vragen hieronder. Afhankelijk van uw antwoord verschijnen extra vragen


Werk en Inkomsten

Upload hier uw jaaropgaven 2025 (en eventuele andere inkomstenoverzichten)


πŸ“„ Upload kopieΓ«n van jaaropgaven 2025

πŸ“„ Upload kopieΓ«n van openbaarvervoerverklaring of reisverklaring

πŸ“„ Upload kopie 

πŸ“„ Upload kopie jaaropgaaf 2025
πŸ“„ Indien u de lening heeft verhoogd in 2025, dan ontvangen wij graag een opgave van de hiervoor gemaakte kosten en gedane uitgaven voor verbetering of onderhoud van de eigen woning

Aanslagen

Indien aanwezig meesturen


Box 3 - Forfaitair  rendement 

Upload hier uw documenten gerelateerd aan box 3 (forfaitair rendement)


πŸ“„ Stuur jaaroverzicht(en) saldi per 1 januari en 31 december 2025 + ontvangen rente 2025 (ook van de minderjarige kinderen)

πŸ“„ Stuur jaaroverzicht(en) van samenstelling en waarde per 1 januari en 31 december 2025
πŸ’° Dividend en dividendbelasting / buitenlands dividend en dividendbelasting 2025

πŸ“„ Kale huur januari 2025 en jaarhuur 2025 per pand
πŸ“„ Adres en WOZ-waarde 2025 en 2026

πŸ“„ Stuur jaaroverzicht(en) van waarden per 1 januari en 31 december 2025
πŸ“„ Betaalde rente 2025

Box 3 - Werkelijk rendement

Upload hier uw documenten gerelateerd aan box 3 (Werkelijk rendement)


LET OP: NIEUW BIJ WENS BEOORDELING WERKELIJK RENDMENT BOX 3:

Ter bepaling van het werkelijke rendement over 2025 ontvangen wij graag ter zake van de overige bezittingen en schulden kopieΓ«n van de bankafschriften, waarop de ontvangen inkomsten in 2025 zijn bijgeschreven en de betaalde rente in 2025 is afgeschreven. Bij beleggingsportefeuilles / crypto  ontvangen wij ook graag een overzicht van alle mutaties die in 2025 hebben plaatsgevonden.

Ter bepaling van het werkelijke rendement over 2025 ontvangen wij, ook als de woning kortstondig wordt verhuurd, kopieΓ«n van de bankafschriften, waarop de ontvangen huur in 2025 is bijgeschreven. Tot slot ontvangen wij ook de Woz-waarde over het belastingjaar 2026 (waardepeildatum 1 januari 2025).


πŸ“„ Stuur jaaroverzicht(en) van waarden per 1 januari en 31 december 2025
πŸ“„ Betaalde rente 2025

Bijzondere Aftrekposten

Upload hier uw documenten gerelateerd bijzondere aftrekposten


πŸ“„ Stuur specificatie van niet-vergoede kosten van artsen, ziekenhuizen, door arts voorgeschreven behandelingen, medische hulpmiddelen en kilometers vervoer naar arts / ziekenhuis (niet de premies, eigen bijdrage/eigen risico ziektekostenverzekering, brillen/contactlenzen, krukken, looprekken, scootmobiel, rolstoel, rollator)


πŸ“„ Stuur betalingsbewijzen (niet voor kinderen)



πŸ“„ Stuur kopieΓ«n van polissen en betalingsbewijzen, plus de pensioenopgave (UPO) van 2024
πŸ“„ Stuur jaaroverzicht premie arbeidsongeschiktheidsverzekering 2025




πŸ“„ Stuur specificatie van betaalde bedragen en betalingsbewijzen (bij periodieke gift ook de overeenkomst)